Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Weight
ast: Pesu

en: Node ID
ast: ID del noyu

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Field name
ast: Nome del campu

en: N/A
ast: N/D

en: Order
ast: Orde
