Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Cost
cs: Náklady

en: Weight
cs: Váha

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: Unknown
cs: Neznámý

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Field name
cs: Název pole

en: Price
cs: Cena

en: Order ID
cs: ID objednávky
