Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Weight
cy: Pwysau

en: Node ID
cy: ID Nod

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Order
cy: Trefn
