Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Title
id: Judul

en: Cost
id: Biaya

en: Weight
id: Urutan

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: Field name
id: Nama field

en: Order
id: Urutan
