Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha3) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Weight
km: ទម្ងន់

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: N/A
km: គ្មាន

en: Order
km: លំដាប់
