Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Cost
uk: Вартість

en: Weight
uk: Вага

en: Node ID
uk: ID документа

en: Unknown
uk: Невідомо

en: User ID
uk: ID користувача

en: Field name
uk: Ім'я поля

en: N/A
uk: Н/Д

en: Price
uk: Ціна

en: Model
uk: Модель

en: Manufacturer
uk: Виробник

en: Order
uk: Замовлення

en: Order ID
uk: Ідентифікатор замовлення

en: Data
uk: Дані

en: Payment Method
uk: Метод оплати
