Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha4) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Cost
bg: Цена

en: Weight
bg: Тегло

en: Node ID
bg: Номер

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Price
bg: Цена

en: Order
bg: Поръчка

en: Order ID
bg: Поръчка №
