Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Quantity
bo: གྲངས་ཚད།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Node ID
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Price
bo: རིན་གོང་།

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Data
bo: གཞི་གྲངས
