Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Quantity
ca: Quantitat

en: Account Name
ca: Nom del compte

en: Weight
ca: Pes

en: Node ID
ca: ID del node

en: Unknown
ca: Desconegut

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Field name
ca: Nom del camp

en: N/A
ca: No aplica

en: Price
ca: Preu

en: Manufacturer
ca: Fabricant

en: Order
ca: Ordre

en: Order ID
ca: ID comanda

en: Data
ca: Dades

en: Created timestamp
ca: Marca horària de creació
