Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha4) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Cost
el: Κόστος

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: Account Name
el: Όνομα Λογαριασμού

en: Weight
el: Βάρος

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Price
el: Tιμή

en: Order
el: Σειρά

en: Order ID
el: ID παραγγελίας

en: Data
el: Δεδομένα

en: Payment Method
el: Μέθοδος πληρωμής

en: Billing Phone
el: Τηλέφωνο Τιμολόγησης
