Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha4) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Cost
et: Maksumus

en: Quantity
et: Kogus

en: Account Name
et: Konto nimi

en: Weight
et: Kaal

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Unknown
et: Tundmatu

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Field name
et: Välja nimetus

en: N/A
et: Puudub

en: Price
et: Hind

en: Model
et: Mudel

en: Order
et: Järjestus

en: Order ID
et: Tellimuse ID

en: Data
et: Andmed

en: Created timestamp
et: Loomise aeg

en: Payment Method
et: Maksmise viis
