Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Account Name
eu: Kontuaren izena

en: Weight
eu: Pisua

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Order
eu: Ordena

en: Data
eu: Datu
