Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Cost
fi: Maksu

en: Quantity
fi: Määrä

en: Account Name
fi: Tilin nimi

en: Weight
fi: Paino

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Price
fi: Hinta

en: Order
fi: Järjestys

en: Order ID
fi: Tilaustunnus

en: Created timestamp
fi: Luotu-aikaleima

en: Payment Method
fi: Maksutapa

en: Order Total
fi: Tilauksen yhteissumma

en: Coupon Code
fi: Kupongin koodi
