Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Weight
gu: તરલતા

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Data
gu: માહિતી
