Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha4) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Cost
he: עלות

en: Quantity
he: כמות

en: Account Name
he: שם חשבון

en: Weight
he: משקל

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Unknown
he: לא ידוע

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Field name
he: שם שדה

en: N/A
he: -ללא-

en: Price
he: מחיר

en: Order
he: סידור

en: Order ID
he: מזהה הזמנה

en: Data
he: נתונים

en: Created timestamp
he: נוצרה חותמת זמן

en: Payment Method
he: שיטת תשלום

en: Coupon Code
he: קוד קופון
