Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha4) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: N/A
hy: Տվյալ չկա
