Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha4) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Title
is: Titill

en: Cost
is: Kostnaður

en: Quantity
is: Magn

en: Account Name
is: Notendanafn

en: Weight
is: Vægi

en: Node ID
is: Auðkenni nóðu

en: Unknown
is: Óþekkt

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: N/A
is: Á ekki við

en: Price
is: Verð

en: Order
is: Pöntun
