Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha4) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Cost
ja: 原価

en: Quantity
ja: 数量

en: Account Name
ja: アカウント名

en: Weight
ja: ウェイト

en: Node ID
ja: ノードID

en: Unknown
ja: 不明

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Field name
ja: フィールド名

en: Price
ja: 価格

en: Manufacturer
ja: メーカー

en: Order
ja: オーダー

en: Order ID
ja: 注文ID

en: Data
ja: データ

en: Created timestamp
ja: 生成時のタイムスタンプ
