Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha4) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Account Name
ka: მომხმარებლის სახელი

en: Weight
ka: წონა

en: Unknown
ka: უცნობი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Field name
ka: ველის სახელი
