Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Cost
lv: Izmaksas

en: Quantity
lv: Skaits

en: Account Name
lv: Konta Nosaukums

en: Weight
lv: Svars

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Unknown
lv: Nezināms

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: N/A
lv: N/P

en: Price
lv: Cena

en: Model
lv: Modelis

en: Order
lv: Secība

en: Order ID
lv: Pas. ID

en: Data
lv: Dati

en: Created timestamp
lv: Izveides laika zīmogs
