Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha4) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Quantity
mn: Тоон

en: Weight
mn: Жин

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Order
mn: Дараалал
