Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha4) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Quantity
nn: Mengd

en: Weight
nn: Vekt

en: Field name
nn: Feltnamn

en: Price
nn: Pris

en: Order
nn: Sorteringsval
