Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Cost
pl: Koszt

en: Quantity
pl: Ilość

en: Account Name
pl: Nazwa konta

en: Weight
pl: Waga

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: Unknown
pl: Nieznany

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: N/A
pl: niedostępne

en: Price
pl: Cena

en: Order
pl: Kolejność

en: Order ID
pl: ID zamówienia

en: Created timestamp
pl: Znacznik czasu utworzenia

en: Payment Method
pl: Metoda płatności

en: Coupon Code
pl: Kod kuponu
