Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha4) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Cost
ru: Стоимость

en: Quantity
ru: Количество

en: Account Name
ru: Имя учётной записи

en: Weight
ru: Вес

en: Node ID
ru: ID материала

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Field name
ru: Имя поля

en: N/A
ru: Н/Д

en: Price
ru: Цена

en: Model
ru: Модель

en: Order
ru: Порядок

en: Order ID
ru: ID заказа

en: Data
ru: Данные

en: Created timestamp
ru: Время создания в формате UNIX

en: Ubercart order
ru: Заказ Ubercart

en: Payment Method
ru: Метод оплаты

en: Order Total
ru: Всего

en: Coupon Code
ru: Код купона на скидку
