Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha4) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: Weight
sr: Тежина

en: User ID
sr: ID корисника

en: Field name
sr: Назив поља

en: Price
sr: Цена

en: Order
sr: Редослед

en: Payment Method
sr: Начин плаћања
