Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha4) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Cost
te: ధర

en: Quantity
te: పరిమాణం

en: Account Name
te: ఖాతా పేరు

en: Weight
te: భారం

en: Node ID
te: నోడ్ ఐడి

en: N/A
te: వర్తించదు

en: Order
te: క్రమం
