Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Cost
tr: Maliyet

en: Quantity
tr: Miktar

en: Account Name
tr: Hesap Adı

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Node ID
tr: Düğüm Kimliği

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Field name
tr: Alan adı

en: Price
tr: Fiyat

en: Order
tr: Sıralama

en: Order ID
tr: Sipariş Numarası

en: Data
tr: Veri

en: Created timestamp
tr: Zaman damgası oluşturuldu

en: Payment Method
tr: Ödeme Yöntemi
