Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Cost
ar: كلفة

en: Quantity
ar: الكمية

en: Account Name
ar: اسم الحساب

en: Weight
ar: الوزن

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: Unknown
ar: غير معروف

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: N/A
ar: غير موجود

en: Price
ar: السعر

en: Order
ar: الترتيب

en: Order ID
ar: المعرف ID للطلب

en: Data
ar: المعطيات
