Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha4) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Account Name
az: Hesab adı

en: Weight
az: Çəki

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Unknown
az: Naməlum

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Field name
az: Sahə adı

en: N/A
az: Yox

en: Created timestamp
az: Yaradılmış vaxt damğası
