Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha4) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Account Name
be: Назва рахунку

en: Weight
be: Вага

en: Unknown
be: Невядомы

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Field name
be: Назва поля

en: N/A
be: Не даступна

en: Order
be: Парадак

en: Data
be: Дадзенныя
