Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha4) - en to de translation catalogue (25 entries)

en: Title
de: Titel

en: Cost
de: Kosten

en: Quantity
de: Anzahl

en: Account Name
de: Kontoname

en: Weight
de: Gewichtung

en: Node ID
de: Beitrags-ID

en: Unknown
de: Unbekannt

en: User ID
de: Benutzer-ID

en: Field name
de: Feldname

en: N/A
de: n. v.

en: Price
de: Preis

en: Model
de: Modell

en: Manufacturer
de: Hersteller

en: Order
de: Reihenfolge

en: Order ID
de: Bestellnummer

en: Data
de: Daten

en: Created timestamp
de: Erstellungszeitpunkt

en: Ubercart order
de: Ubercart Bestellung

en: Payment Method
de: Zahlungsmethode

en: Ubercart order line item
de: Ubercart Auftragsposten

en: Raw data
de: Ungefilterte Daten

en: Order Total
de: Gesamtbetrag

en: Billing First Name
de: Rechnung Vorname

en: Billing Last Name
de: Rechnung Nachname

en: Coupon Code
de: Gutscheincode
