Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Cost
fa: هزینه

en: Quantity
fa: تعداد

en: Account Name
fa: نام حساب

en: Weight
fa: وزن

en: Node ID
fa: شناسه گره

en: Unknown
fa: نامشخص

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Field name
fa: نام فیلد

en: N/A
fa: هیچ

en: Price
fa: قیمت

en: Model
fa: مدل

en: Order
fa: سفارش

en: Order ID
fa: شناسه سفارش

en: Data
fa: داده

en: Payment Method
fa: شیوه‌ی پرداخت

en: Order Total
fa: کل سفارش
