Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha4) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Cost
fr: Coût

en: Quantity
fr: Quantité

en: Account Name
fr: Nom du compte

en: Weight
fr: Poids

en: Node ID
fr: Identifiant (ID) du nœud

en: Unknown
fr: Inconnu

en: User ID
fr: Identifiant (ID) utilisateur

en: Field name
fr: Nom du champ

en: Price
fr: Prix

en: Model
fr: Modèle

en: Manufacturer
fr: Fabricant

en: Order
fr: Ordre

en: Order ID
fr: Identifiant de la commande

en: Data
fr: Données

en: Created timestamp
fr: Horodatage de création

en: Payment Method
fr: Mode de paiement

en: Order Total
fr: Total de la commande

en: Coupon Code
fr: Code du coupon
