Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Title
gl: Título

en: Quantity
gl: Cantidade

en: Account Name
gl: Nome da Conta

en: Weight
gl: Peso

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Field name
gl: Nome de campo

en: N/A
gl: N/D

en: Price
gl: Prezo

en: Order
gl: Orde

en: Order ID
gl: ID do pedido
