Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Cost
hr: Trošak

en: Quantity
hr: Količina

en: Account Name
hr: Ime korisničkog računa

en: Weight
hr: Težina

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Field name
hr: Naziv polja

en: N/A
hr: N/D

en: Price
hr: Cijena

en: Order
hr: Redoslijed
