Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Cost
hu: Költség

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: Account Name
hu: Fióknév

en: Weight
hu: Súly

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Field name
hu: Mező neve

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Price
hu: Ár

en: Model
hu: Modell

en: Manufacturer
hu: Gyártó

en: Order
hu: Rendelés

en: Order ID
hu: Rendelésazonosító

en: Data
hu: Adat

en: Created timestamp
hu: Létrehozás időbélyege

en: Payment Method
hu: Fizetés módja

en: Ubercart order line item
hu: Ubercart megrendelési tétel

en: Raw data
hu: Nyers adat

en: Order Total
hu: Rendelés végösszege

en: Delivery First Name
hu: Szállítási keresztnév

en: Delivery Last Name
hu: Szállítási vezetéknév

en: Delivery Company
hu: Szállítási cégnév

en: Billing First Name
hu: Számlázási keresztnév

en: Billing Last Name
hu: Számlázási vezetéknév

en: Billing Company
hu: Számlázási cégnév

en: Coupon Code
hu: Kuponkód
