Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha4) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Title
id: Judul

en: Cost
id: Biaya

en: Quantity
id: Kuantitas

en: Account Name
id: Nama Akun

en: Weight
id: Bobot

en: Node ID
id: ID Node

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: User ID
id: ID Pengguna

en: Field name
id: Nama bidang isian

en: N/A
id: T/T

en: Price
id: Harga

en: Order
id: Urutan

en: Created timestamp
id: Tanda waktu pembuatan

en: Payment Method
id: Metode Pembayaran
