Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha4) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Cost
ml: ചെലവ്

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Node ID
ml: നോഡ് ഐഡി

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Field name
ml: ഫീല്ഡിന്റെ പേര്
