Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha4) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Cost
mr: किंमत

en: Quantity
mr: प्रमाण

en: Account Name
mr: खात्याच नाव

en: Weight
mr: मुल्य

en: Node ID
mr: धागा क्रमांक

en: Field name
mr: फील्डचे नाव

en: Price
mr: किंमत

en: Manufacturer
mr: उत्पादक
