Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha4) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Cost
nl: Kostprijs

en: Quantity
nl: Hoeveelheid

en: Account Name
nl: Accountnaam

en: Weight
nl: Gewicht

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Unknown
nl: Onbekend

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Field name
nl: Veldnaam

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Price
nl: Prijs

en: Model
nl: Model/type

en: Manufacturer
nl: Fabrikant

en: Order
nl: Volgorde

en: Order ID
nl: Bestelling-ID

en: Data
nl: Gegevens

en: Created timestamp
nl: Tijdstip van aanmaken

en: Ubercart order
nl: Ubercartbestelling

en: Payment Method
nl: Betaalmethode

en: Ubercart order line item
nl: Ubercart bestellingsfactuurregel

en: Order Total
nl: Bestellingstotaal

en: Coupon Code
nl: Kortingsboncode
