Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha4) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Cost
oc: Còst

en: Quantity
oc: Quantitat

en: Weight
oc: Pes

en: Node ID
oc: Identificant (ID) del nosèl

en: Unknown
oc: Desconegut

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Field name
oc: Nom del camp

en: Order
oc: Òrdre

en: Data
oc: Donadas
