Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Title
pt: Título

en: Cost
pt: Custo

en: Quantity
pt: Quantidade

en: Account Name
pt: Nome da conta

en: Weight
pt: Peso

en: Node ID
pt: ID do nó

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: User ID
pt: ID de utilizador

en: Field name
pt: Nome do campo

en: N/A
pt: N/D

en: Price
pt: Preço

en: Manufacturer
pt: Fabricante

en: Order
pt: Ordem

en: Order ID
pt: ID da encomenda

en: Order export settings
pt: Configurações de exportação de pedidos

en: Data
pt: Dados

en: Created timestamp
pt: Timestamp criado

en: Ubercart order
pt: Encomenda Ubercart

en: Payment Method
pt: Método de Pagamento

en: Ubercart order line item
pt: Ordenação da Linha do item Ubercart

en: Order Total
pt: Encomenda Total
