Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Cost
sk: Náklady

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Weight
sk: Váha

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Unknown
sk: Neznámy

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Price
sk: Cena

en: Order
sk: Poradie

en: Order ID
sk: ID objednávky

en: Data
sk: Údaje

en: Payment Method
sk: Spôsob platby
