Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha4) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Quantity
th: จำนวน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Field name
th: ชื่อช่องรับข้อมูล

en: N/A
th: ไม่มี

en: Price
th: ราคา

en: Manufacturer
th: ผู้ผลิต

en: Order
th: เรียงตาม

en: Data
th: ข้อมูล

en: Payment Method
th: วิธีการชําระเงิน
