Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha4) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Account Name
ur: اکاؤنٹ کا نام

en: Weight
ur: وزن

en: Node ID
ur: نوڈ آئی ڈی

en: Field name
ur: فیلڈ کا نام
