Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0-beta1) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Locale
af: Lokaal

en: Arabic
af: Arabies

en: French
af: Frans

en: Italian
af: Italiaans

en: Spanish
af: Spaans

en: Japanese
af: Japanees

en: Korean
af: Koreaans

en: Czech
af: Tsjeggies

en: Dutch
af: Nederlands

en: German
af: Duits

en: Indonesian
af: Indonesies

en: Polish
af: Pools

en: Russian
af: Russies

en: Turkish
af: Turks

en: Tamil
af: Tamilaans

en: Vietnamese
af: Vietnamees
