Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0-beta1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Locale
ast: Llocal

en: Cambodia
ast: Camboya

en: Hungary
ast: Hungría

en: Arabic
ast: Árabe

en: French
ast: Francés

en: Italian
ast: Italianu

en: Spanish
ast: Castellanu

en: Japanese
ast: Xaponés

en: Korean
ast: Coreanu
