Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0-beta1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Locale
az: Yerli

en: Cambodia
az: Kamboca

en: Hungary
az: Macarıstan

en: Spanish
az: İspan

en: German
az: Alman

en: Card
az: Kart
