Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0-beta1) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Disabled
be: Выключана

en: Locale
be: Лакаль (настройкі мовы і рэгіёна)

en: Cambodia
be: Камбоджа

en: Hungary
be: Вугоршчына

en: Arabic
be: Арабская

en: French
be: Французская

en: Italian
be: Італьянская

en: Spanish
be: Гішпанская

en: Japanese
be: Японская

en: Korean
be: Карэйская

en: Secret key
be: Сакрэтны ключ

en: Czech
be: Чэшская

en: Dutch
be: Галандская

en: German
be: Нямецкая

en: Indonesian
be: Інданезійская

en: Polish
be: Польская

en: Russian
be: Руская (тэрарысты)

en: Turkish
be: Турэцкая

en: Tamil
be: Тамільская

en: Thai
be: Тайская

en: Vietnamese
be: В'етнамская
