Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0-beta1) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Arabic
bn: আরবী

en: French
bn: ফরাসী

en: Italian
bn: ইতালীয়

en: Japanese
bn: জাপানী

en: Korean
bn: কোরিয়ান

en: Czech
bn: চেক

en: Dutch
bn: ডাচ

en: German
bn: জার্মান

en: Turkish
bn: তুর্কি

en: Thai
bn: থাই

en: Vietnamese
bn: ভিয়েতনামী
